Спортивно-оздоровчий табір

camp

Спортивно-оздоровчий комплекс «Прибережний» розташований на першій лінії Чорного моря, в курортно-заповідній зоні Скадовського району. Спортивно-оздоровчий центр «Прибережний» – ідеальне місце для дитячого літнього відпочинку, а також для проведення тренувальних зборів і змагань. Діти зайняті спортивними іграми, веселими конкурсами, що дозволяє кожній дитині цікаво відпочити. Для дітей організовано купання під наглядом кваліфікованих інструкторів. Для тих, хто не вміє плавати, працює Школа дитячого плавання. Під час перебування відпочиваючих на пляжі, постійно чергують медичні працівники та охорона.

На території табору знаходяться дві артезіанські свердловини, цілодобова охорона, критий літні концертний зал, футбольне поле 105*68, 4-ри бігові доріжки на 400 м., критий літній сектор для східних єдиноборств, 3-ри мультиспортивні майданчики для міні-футболу, волейболу, баскетболу та великого тенісу, майданчик для дискотеки, велика різновидність творчих гуртків (вокал, хореографія, хенд мейд, орігамі, малювання, миловаріння, англійська мова, петриківський розпис …) та багато іншого.

У спортивно-оздоровчому таборі «Прибрежний» зручностям проживання і дозвілля дітей приділяють особливу увагу, тому що справжній відпочинок – комфортний відпочинок. Фізичний простір і духовна атмосфера табору створюють всі умови для оздоровлення, розваг і самореалізації дитини.

7 корпусів, які забезпечують комфортне проживання в просторих номерах sea view. Душові та туалетні кімнати в номерах. Проживання від 4 чоловік. Меблі розроблені з урахуванням росту і віку дітей. Крім ліжка у кожної дитини є своє місце для зберігання особистих речей, особистий простір в шафі. На ліжках у дітей гіпоалергенні ортопедичні матраци та подушки, бавовняна постільна білизна. Білизну змінюють кожні сім днів, а після кожної зміни подушки і матраци дезінфікують гарячим паром. Двічі на день покоївки проводять вологе прибирання. Всі приміщення регулярно провітрюються.

med-camp

СУЧАСНА МЕДИЧНА СЛУЖБА ТАБОРУ цілодобово і без вихідних

У таборі організовано медичний супровід лікаря-педіатра і медичних сестер. Є обладнаний медичний пункт з необхідними ліками і засобами для надання першої медичної допомоги:

– медпункт з ізолятором

– за здоров’ям дітей цілодобово стежить кваліфікований лікар терапевт, дві медичні сестри

– працює дитячий психолог

– Медперсонал присутній на спортивних майданчиках, на пляжі під час купання і сонячних ванн, контролює процес приготування їжі.

– Вожаті проходять курс надання першої допомоги

sec-camp

Безпечно

Периметр території дитячого табору огороджений парканом і в темний час доби завжди освітлений. Вхід в дитячий табір – за перепустками. Вся територія табору, включаючи пляж, знаходиться під цілодобовим наглядом служби охорони. У таборі дотримується пожежна безпека, є первинні засоби пожежогасіння.

Ваш номер успішно відправлений до pribregniy.com.ua
Ми зателефонуємо Вам