Спортивно-оздоровчий табір

camp

Розташований в курортній зоні Лазурного, одному з найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському узбережжі. Збагачене киснем, а також солями брому, хлору, йоду морське повітря на узбережжі – цілюще. Спортивно – оздоровчий табір «Прибрежний»- ідеальне місце для дитячого літнього відпочинку, проведення тренувальних зборів та змагань.

Розташування поєднує в собі – простір, тепле море, яскраве сонце, шикарний пляж шириною більше 100 метрів з чистим дрібним піском, а також віддаленість від індустріальних центрів і повна відсутність промислових підприємств. Пологе дно власного пляжу табору створює прекрасні умови для купання.

На території табору – дві артезіанські свердловини, цілодобова охорона, критий літні концертний зал, футбольне поле 105*68, 4-ри бігові доріжки на 400 м., критий літній сектор для східних єдиноборств, 3-ри мультиспортивні майданчики для міні-футболу, волейболу, баскетболу та великого тенісу, майданчик для дискотеки, велика різновидність творчих гуртків (вокал, хореографія, хенд мей, орігамі,малювання, миловаріння, англійська мова, петриківський розпис …) та багато іншого

У спортивно-оздоровчому таборі «Прибрежний» зручностей проживання і дозвілля дітей приділяють особливу увагу, тому що справжній відпочинок – комфортний відпочинок. Фізичне простір і духовна атмосфера табору створюють всі умови для оздоровлення, розваг і самореалізації дитини.

Всі діти живуть у 4-6 містних затишних номерах, укомплектованих всім необхідним.

В кожному корпусі є окремі душові та туалети для дівчат та хлопців с цілодобовим постачанням холодної та гарячої води.

В кімнатах: зручні ліжка, шафа, тумбочки. Кімнати зручні для дитячого відпочинку та творчих справ.

Холи дитячих корпусів просторі і світлі, обладнані м’якими меблями. Тут зручно проводити загонові посиденьки, вечірні кіноперегляди, дружні чаювання, а також клубні заняття.

med-camp

СУЧАСНА МЕДИЧНА СЛУЖБА ТАБОРУ цілодобово і без вихідних

У таборі організовано медичний супровід лікаря-педіатра і медичних сестер. Є обладнаний медичний пункт з необхідними ліками і засобами для надання першої медичної допомоги:

– медпункт з ізолятором

– за здоров’ям дітей цілодобово стежить кваліфікований лікар терапевт, дві медичні сестри

– працює дитячий психолог

– Медперсонал присутній на спортивних майданчиках, на пляжі під час купання і сонячних ванн, контролює процес приготування їжі.

– Вожаті проходять курс надання першої допомоги

sec-camp

Безпечно

• Табір цілодобово охороняється

• Табір віддалений від індустріальних центрів, повна відсутність промислових підприємств

• Пологе дно власного пляжу табору “Прибрежного” створює прекрасні умови для купання

Комфорт та безпека Вашої дитини – це завдання номер один команди нашого табору.

Ваш номер успішно відправлений до pribregniy.com.ua
Ми зателефонуємо Вам