Розваги та дозвілля

Табір пишається своїми цікавими програмами культурно-масових та спортивних заходів.

Для дітей облаштована крита літня естрада, де проходять фестивалі, дискотеки, перегляди фільмів (мультфільмів). Створені і працюють гурткові кімнати (хореографія, прикладна творчість), бібліотека, ігрові майданчики, заняття в яких ведуть досвідчені та креативні тренери.

На території табору розташовані: волейбольний та баскетбольний майданчик, футбольне поле, гімнастичні знаряддя, зона настільного тенісу.

У 2017 році збудований мультиспортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу, волейболу, тенісу. У 2018 році запущено в дію першу чергу спортивного центру олімпійського рівня.

В таборі проходять регулярні турніри та олімпіади з нагородженням юних кращих спортсменів.

За бажанням дітей організовуються оглядові екскурсії по місту Херсону, відвідування заповідника Асканія-Нова.

Діяльність дитячого оздоровчого комплексу будується таким чином, щоб дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через ігри, розваги, конкурси та змагання проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням учбового та виховного процесу шкільної програми.

Достатня кількість гуртків та секцій дають можливість всебічного розвитку дитини.

У спортивно-оздоровчому таборі “Прибрежний” працюють такі гуртки:

  • Орігамі
  • Бісероплетіння
  • Миловаріння
  • Вироби власними руками
  • Англійський клуб
  • Туристичний клуб
  • Психологічний клуб
  • Журналіський клуб

Педагоги спортивно-оздоровчого табору Прибрежний – це чудові, талановиті, щирі, дівчата і юнаки, які мають великий досвід роботи в сфері дитячого відпочинку. Всі вожаті проходять семінар-підготовку на базі нашого табору безпосередньо перед сезоном, де особисто беруть участь в розробці програми з методистами та авторами, а не отримують її у вигляді готового шаблону. Тому їм легко і цікаво працювати, мотивувати дітей, заряджати їх своєю енергією і позитивом.

У нашому таборі персонал – це не випадкові люди, які приїжджають з метою особистого відпочинку, а цікаві, творчі організатори, які є для дітей прикладом і багато чому можуть навчити.

Ваш номер успішно відправлений до pribregniy.com.ua
Ми зателефонуємо Вам