Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive
До кінця літа -22

Розваги та дозвілля

  

Табір має цікаві програми культурно-масових та спортивних заходів. До послуг дітей крита літня естрада, гурткові кімнати (хореографія, прикладна творчість), бібліотека, ігрові майданчики. На території табору розташовані: волейбольний та баскетбольний майданчик, футбольне поле, турніки, настільний теніс. Щодня проводяться загальнотабірні заходи, дискотека і перегляд кінофільмів (мультфільмів).
За бажанням дітей організовуються оглядові екскурсії по місту Херсону,  відвідування заповідника Асканія-Нова.

Регулярні змагання, турніри та нагородження. На території "Прибрежного" розташовані два стадіони з трибунами для уболівальників, бігова доріжка, волейбольний майданчик, тенісний корт, настільний теніс, хокей на траві, турніки, гімнастична стінка, татамі 10*10 м.

У 2017 році збудований мультиспортивний майданчик зі штучним покриттям для футболу, волейболу,тенісу.

Діяльність дитячого оздоровчого комплексу будується таким чином, щоб дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через ігри, розваги, конкурси та змагання проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням учбового та виховного процесу шкільної програми.

Достатня кількість гуртків та сецкій дають можливість всебічного розвитку дитини.

У ПЗОтВ "Прибрежний" працюють такі гуртки:

* орігамі;

* бісероплетіння;

* миловаріння;

* вироби власними руками;

* Англійський клуб;

* туристичний клуб;

* психологічний клуб;

* журналіський клуб.

 Вожаті в Прибрежного - це чудові, талановиті дівчата і юнаки, які мають великий досвід роботи в сфері дитячого відпочинку. Всі вожаті проходять семінар-підготовку на базі нашого табору безпосередньо перед сезоном, де особисто беруть участь в розробці програми з методистами та авторами, а не отримують її у вигляді готового шаблону. Тому їм легко і цікаво працювати, мотивувати дітей, заряджати їх своєю енергією і позитивом.

У нашому таборі вожаті - це не випадкові люди, які приїжджають з метою особистого відпочинку, а цікаві, творчі організатори, які є для дітей прикладом і багато чому можуть навчити. Кожна дитина в нашому «Прибрежному» -особистість, і має право на шановливе ставлення з боку дорослих і однолітків.

 

Наші контакти:

d1

05537-3-07-53

MobilePhone

067-553-22-21;099-734-82-13;

067-011-93-96;050-420-45-35(тур. база);

067-553-75-83 (путівки);

dom

75722, Херсонська обл, Скадовський р-н,

смт. Лазурне, вул. Прибрежна, б. 8

more@pribregniy.com.ua