Для комфортної і швидкої адаптації у таборі важливо

 • Подбати про моральну та психологічну підготовку, емоційний стан ваших дітей. Зазвичай, діти освоюються на новому місці і включаються в нову групу через кілька днів після прибуття в табір. На цей період припадає найбільша кількість дзвінків із проханнями «забрати додому». Психологи радять батькам заздалегідь налаштувати дітей на оптимістичний лад, наголосити, що вони вже дорослі, надавати свою підтримку.
 • Налаштувати дітей на приємний, активний відпочинок. Розповідайте про можливості табору – гарно провести час, оздоровитися, знайти нових друзів, проявити себе найкращим чином, продемонструвати свої здібності та позитивні враження, які вони обов’язково отримають під час перебування в дитячому таборі «Прибрежний».
 • Пам’ятати, чим менший вік дитини, тим більше вона сумує за домом та батьками, тому підготуйте дитину до того, що у таборі діти живуть у своїх будиночках, телефонуючи, не зосереджуйте свою увагу на запитаннях типу «Як ти там без мами?». Наголошувати, що ви пишаєтесь їхньою самостійністю, не драматизуйте, запевняйте, що все буде гаразд.
 • Підтримувати дітей – запитуйте, про що цікаве і корисне вони дізналися, де були, як себе проявили, які перемоги здобули разом із своїм загоном. Спілкуючись з дитиною, акцентуйте свої запитання на позитивних враженнях, та найяскравіших подіях.
 • Не спішити з висновками щодо непорозумінь чи труднощів, які можуть виникнути під час перебування в таборі – діти можуть сприймати ситуацію не зовсім так, як було насправді. Поспілкуйтеся з вожатими, адміністрацією табору з метою вирішення ситуації з користю для дитини.
 • Не забирати дітей на тривалий час з табору перші три дні перебування, оскільки в ці дні діти проходять адаптаційний період та знайомляться один з одним.
 • Дітям віком 6-9 років позначити речі індивідуальною міткою.
 • Під час заїзду повідомити медичний персонал і дирекцію табору про наявність у дітей алергії та інших захворювань щодо обмежень вживання певних продуктів. Ліки здаються в медичну кімнату і приймаються під наглядом медичного працівника.
 • Дотримуватися правил особистої гігієни, мати навички самообслуговування.
 • Не перевантажувати великою кількістю речей. Бажано, щоб всі вони помістилися в одну спортивну сумку або валізу.
 • Покласти в дорогу дитині ту їжу, яка дійсно необхідна і корисна. Врахуйте, що їсти в автобусі не бажано. За санітарними нормами дітям дозволено тримати в кімнатах лише негазовану воду, м’ятні цукерки (льодяники), галетне/сухе печиво. Всі інші продукти харчування, які ви дасте дитині, не дозволяється взяти з собою в кімнати проживання.
 • Вранці, у день відправки дитини в табір, акуратно перевірте речі. Цигарки, алкоголь та шкідливі для дитини речовини та предмети забороняється брати з собою.
 • Роз’яснити дітям про важливість дотримання правил перебування на відпочинку, розповісти про те, що дитина має прекрасну можливість під час відпочинку підвищити рівень володіння англійською мовою, відвідати цікаві екскурсії та походи на море, гуртки, спортивні заняття, а також застерегти дитину від поведінки, яка може бути небезпечною для самої дитини та оточуючих.
 • Застерегти дітей, що за порушення правил та чинного законодавства (крадіжка, аморальна поведінка, самовільні дії, які можуть завдати шкоди їхньому здоров’ю чи здоров’ю оточуючих, куріння, вживання алкогольних напоїв або наркотиків), вони можуть бути достроково, протягом доби, відраховані з табору і відправлені додому за рахунок батьків.
 • Повідомити дітей, що батьки несуть матеріальну відповідальність за завданий збиток майна бази табору, а діти – моральну відповідальність.

Чому не рекомендується давати дитині в табір мобільний телефон?

Співробітники табору не несуть відповідальність за його збереження. Згідно з санітарними правилами і нормами пожежної безпеки електричні розетки в приміщеннях, де перебувають діти, не передбачені, а отже немає можливості для підзарядки мобільного телефону.

Тривалі розмови по телефону, ігри, зберігання телефону під подушкою і т.п. негативно впливають на здоров’я дитини.Несвоєчасні телефонні розмови порушують режим роботи табору.

Як дізнатися про стан дитини в таборі?

Відправляючи дитину в табір, дізнайтеся корпоративні номери мобільних телефонів педагогів-організаторів загону і час, зручний для дзвінка.Зателефонувавши педагогам-організаторам, ви отримаєте вичерпну інформацію про стан вашої дитини.

Відвідування дітей у таборі

 • Правилами нашого табору відвідування дітей передбачається в будь-який день тижня з 9:00 до 21:00.
 • Не піддавайтеся невеселому настрою дітей і не робіть поспішних висновків.
 • У разі вашої домовленості з дітьми про день і час, коли ви їх зможете провідати, прохання дотримуватися слова – це надзвичайно важливо для емоційного і психологічного стану ваших дітей.
 • Не рекомендується забирати дітей в перші три дні зміни, під час приймання їжі, тихої години та пізно ввечері.
 • Відвідування дітей особами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння не допускається.

Що потрібно для того, щоб забрати дитину з табору/взяти на прогулянку?

Необхідно заповнити документ відповідної форми у представника адміністрації табору.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

  Натискаючи кнопку "Відправити" я погоджуюся з Політикою конфіденційності